Muaythai.nl bezorgt super snel
Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis.
Muaythai.nl bezorgt super snel
€ 4,95 verzendkosten
en vanaf € 50,- gratis.

Kickboks verenigingen in Amsterdam

Onderstaande verenigingen zijn sportscholen en clubs waar je kunt boksen, kickboksen, thaiboksen of andere ringsporten kunt beoefenen in onze hoofdstad Amsterdam. Er is vast wel iets in jouw buurt waar je het prima naar je zin zult hebben en lekker in vorm kunt komen op sportieve wijze.
Continental Gym Adres: Sloterweg 1043c Postcode: 1066 CC Amsterdam Email: continentalgym@hotmail.com Mejiro Gym Adres: Lauriergracht 86 Postcode: 1016 RM Amsterdam Email: amannaart@wanadoo.nl Website: http://www.mejirogym.nl/ Mousid Gym Adres: Balistraat 48 Postcode: 1094 JN Amsterdam-Oost Email: fight@mousidgym.nl Website: www.mousidgym.nl/ Adres: Wilinklaan 5 Postcode: 1067 AD Osdorp Email: fight@mousidgym.nl Website: www.mousidgym.nl/ Sportcentrum Kops Adres: Weesperzijde 115 Postcode: 1091 EN Amsterdam Email:b.kops@chello.nl Website: www.sportcentrumkops.nl/  Vos Gym Adres: Wijdesteeg 4 Postcode: 1012 RN Amsterdam Email: hippo@vos-gym.nl Website: www.vosgymamsterdam.com/ Mike’s Gym Adres: Ms. Oslofjordweg 32 Postcode: 1033 SM Amsterdam Email: info@mikes-gym.nl Website: www.mikesgym.nl/ Pancration/Chakuriki Adres: Zilverberg 68 b Postcode: 1025 CJ Amsterdam Email: –  Website: pancration.net/ Xena Sports  Adres: Van Hallstraat 52 Postcode: 3333 CG Amsterdam Email: – Website: www.xenasports.nl/ Fitness centrum Marcha/ Sityodtong Adres: Bijlmerdreef 1315 Postcode: 1103 TV Amsterdam Email: –  Website: www.5amfitness.nl/ Atlas Gym Adres: Obi Plein 115 Postcode: 1094 RB Amsterdam Email: –  Website: www.atlasgym.nl/ Supertoko Adres: Renswoudestraat 50 Postcode: 1106 BK Amsterdam Email: –  Website: – Life and kicking Adres: Eva Besnyöstraat 29  Postcode: 1087 KR Amsterdam IJburg Email:- Website: www.lifeandkicking.nl Fitter Future Adres: Oosteinderweg 247-a Postcode: 1432 AT Aalsmeer E-mail: info@fitterfuture.nl Website: www.fitterfuture.nl Sportstichting Afafa Adres: Zr.D. Brondersstraat 21 Postcode: 2042 ED Zandvoort Email: koopman@hnp.demon.nl Website: http://www.afafa.nl/ Wellness Profi Center Adres: Flevostraat 255 Postcode: 1442 PX Purmerend Email: welln022@planet.nl Website: http://www.wellnessproficenter.nl/ Wilt u uw vereniging onder aandacht brengen op deze website? U kunt contact opnemen per email. U stuurt ons uw logo, tezamen met uw adresgegevens en website naar info@muaythai.nl en wij zorgen ervoor dat uw sportschool zo snel mogelijk op onze site komt te staan!

Amsterdam, Kickboksen, Thaiboksen

Geef een antwoord

Voor 16:00 uur besteld,
morgen in huis.
Gratis verzending vanaf € 50,-

Algemene info

Informatie

Openingstijden

Contact

  • Maandag
    10:00-16:00
  • Dindag
    10:00-16:00
  • Woensdag
    10:00-16:00
  • Donderdag
    10:00-16:00
  • Vrijdag
    10:00-16:00
  • Zaterdag
    11:00-15:00
Copyright ©2022 Muaythai.nl. Alle rechten voorbehouden.